Zamek Expom Kurzętnik 5-3 Ossa Biskupiec

W sobotę 28 kwietnia Zamek Expom mierzył się z Ossą Biskupiec Pomorski. Ten mecz był dla drużyny z Kurzętnika drogą z piekła do nieba gdyż do przerwy „Koguty” przegrywały 1-3, aby ostatecznie wygrać spotkanie 5-3. Pierwsza bramka padła dla GKS-u a strzelcem był w 15 minucie Lewandowski. Do wyrównania doprowadził Norbert Wroblewski. W dwie minuty Ossa potrafiła strzelić dwie bramki i schodziła do szatni z dobrą zaliczką przed drugą połową. W drugiej połowie strzelali już tylko zawodnicy Zamku. W 67 minucie bramkę kontaktową zdobył Mateusz Jarzembowski. Ostatnie 10 minut okazało się zabójcze dla zespołu gości. Szalę zwycięstwa na stronę Zamku przeważył Rafał Wiśniewski trafiając w 80 i 81 minucie a zwycięstwo przypieczętował Jarzembowski w ostatniej minucie gry. Dzięki tej wygranej Zamek utrzymał kontakt z czołówką ligi. Po weekendzie majowym Zamek Expom uda się do Złotowa gdzie zmierzy się z miejscowym Liderem.

Zamek Kurzętnik 5-3 (1-3) Ossa Biskupiec

0-1 15′ Lewandowski

1-1 36′ Wroblewski

1-2 35′ Korzeniak

1-3 37′ Rozumiakini

2-3 67′ Jarzembowski

3-3 80′ Wiśniewski

4-3 81′ Wiśniewski

5-3 90′ Jarzembowski

Zamek: 12. Kamiński, 9. Kwiatkowski (75′ 16. Zatyka), 10. Jobs, 6. Wicha, 8. Długosz, 7. Wroblewski (65′ Wolski), 4. Szpakowski, 18. Jarzembowski, 20. Prelewicz, 17. Wichrowski (60′ 11. Mejka), 14. Wiśniewski