Zamek Expom Kurzętnik 0-2 Iskra Narzym

W 14 kolejce A klasy Zamek Expom grał na swoim stadionie z Iskrą Narzym. Mocno osłabieni gospodarze nie mieli tego dnia szczęścia i przegrali 0-2. Do pierwszej pechowej sytuacji doszło już w 10 minucie meczu gdy kontuzji doznał Kamil Seroka. Kolejny raz pecha „Koguty” miały w drugiej połowie gdy piłka po strzale z głowy Marka Laskowskiego trafiła w poprzeczkę oraz gdy w sporym zamieszaniu Iskra wybiła piłkę sprzed własnej linii bramkowej. Goście zdobyli bramki po szybkich kontrach wyprowadzonych długim podaniem. Kolejny mecz Zamek Expom rozegra w sobotę na własnym obiekcie a jego rywalem będzie Ossa Biskupiec Pomorski. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00

Zamek Kurzętnik 0-2 (0-0) Iskra Narzym

0-1 57′ Nadarzyński

0-2 71′ Gutkowski

Zamek: 80. Jastrzębski, 6. Wicha, 7. Wichrowski, 15. Długosz, 9. Kwiatkowski, 4. Szpakowski, 18. Seroka (5. Suchocki), 20. Prelewicz, 11. Mejka (14. Laskowski),  19. Moskal, 13. Jarzembowski

żółte kartki: Moskal, Mejka, Laskowski – Mikołajczak, P. Gierwatowski, Arczewski, K. Gierwatowski, Zębalski

czerwone kartki: Moskal (77. minuta, za drugą żółtą, Zamek), Arczewski (77. minuta, za drugą żółtą, Iskra)

sędziował: K. Pawelczyk