Wygrana Zamku w cieniu kontuzji Oskara Brzuszczaka

W czwartym meczu rundy wiosennej do Kurzętnika przyjechała drużyna Iskry Narzym. Zespół , którego stylu gry obawiał się trener gospodarzy. Niestety przypuszczenia odnośnie gry przekraczającej przepisy piłkarskie stały się faktem. Od początku spotkania zawodnik gości Grzegorz Gutkowski nie był wstanie poradzić sobie  z kryciem Oskara Brzuszczaka. Swoją negatywną frustrację wyładował brutalnymi faulami . Niestety sędzia nie poradził sobie z  prawidłową interpretacją i zamiast usunąć z boiska negatywnego aktora pozwolił na jego grę . Kolejny jego faul zakończył się kontuzją młodego zawodnika Zamku Kurzętnik . Wierzymy, że wynik rezonansu , który Oskar przeszedł w  poniedziałek będzie pozytywny dla jego zdrowia i dalszej kariery piłkarskiej. Mamy nadzieję , że dany zawodnik będzie obserwowany przez sędziów pod względem jego zachowania na boisku i nie będzie miał już możliwości na tego typu brutalną grę .
Mecz od początku ułożył się po myśli miejscowych zawodników. Grający bardzo dobre zawody Tomasz Słupski asystował przy pierwszej bramce strzelonej przez Patryka Szwechowicza. Zamek poszedł za ciosem w kilka minut podwyższając wynik spotkania na  3:0 . Dwie bardzo ładne bramki strzelił Oskar Brzuszczak.
Druga połowa to zachowawcza gra gospodarzy i sprytnie wyprowadzane kontrataki , które  niestety nie udało się zamienić na gole. Pod koniec  spotkania najlepszy strzelec ekipy Zamku w całym sezonie Rafał Wiśniewski dwukrotnie pokonuje bramkarza  z Narzymia ustalając wynik spotkania na 5:0 .
Zamek Kurzętnik awansował na drugie miejsce  w tabeli rozgrywek. Do lidera traci 3 pkt. , zaś za plecami o 1 pkt. na trzecim miejscu jest ekipa z  Mroczna.

Oskar przez ciężką pracę wracaj do zdrowia !! Wiemy , że dasz radę !!

Skład Zamku: Wiśniewski, Kozłowski(80 min. Czarnecki), Jobs, Krezymon, Pukalski(70 min. Galiński), Słupski, Szpakowski, Brzuszczak, Szwechowicz(65 min. Kwiatkowski), Wiśniewski, Derkowski(50 min. Furmanek)

Bramki: 1-0 Szwechowicz, 2,3-0 Brzuszczak, 4,5-0 Wiśniewski