Zamek Expom Kurzętnik 3-2 Gmina Kozłowo

W 17 kolejce A klasy „Koguty” podejmowały u siebie zespół z Kozłowa. Zamek zaczął mecz bardzo dobrze i udany przechwyt przed bramką przeciwnika Mateusz Szpakowski zamienił na bramkę w 9 minucie. W pierwszej połowie blisko zdobycia bramki byli Tomek Słupski i Bartosz Długosz. Zespół z Kozłowa również miał kilka dogodnych sytuacji jednak dobra forma Marcina Jastrzębskiego oraz sporo szczęścia uchroniło Zamek przed stratą bramki. W drugiej połowie w gospodarze szybko zdobyli dwie bramki za sprawą Rafała Wiśniewskiego oraz Norberta Wroblewskiego. Niewiele pomylił się Mateusz Jarzembowski, którego mocny strzał z dystansu zatrzymał się na poprzeczce. W końcówce spotkania Zamek pozwolił sobie na dwa błędy, które wykorzystali goście i przez chwilę zrobiło się nerwowo w szeregach Kurzętniczan. Najpierw w polu karnym faulował Patryk Kozłowski i strzał z 11 metrów zamienił na bramkę Sobotka. Po chwili błąd Artura Zbrzyznego wykorzystał ten sam zawodnik i z bezpiecznego 3-0 zrobiło się 3-2.

Zamek Kurzętnik 3-2 (1-0) Gmina Kozłowo

1-0 9′ Szpakowski

2-0 53′ Wiśniewski

3-0 56′ Wroblewski

3-1 88′ Sobotka

3-2 89′ Sobotka

Zamek: 80. Jastrzębski, 16. Kwiatkowski, 13. Kozłowski, 6. Zbrzyzny, 10. Długosz, 7. Wroblewski, 4. Szpakowski, 8. Jarzembowski, 20. Prelewicz (69′ 17. Wichrowski), 9. Słupski (78′ 11. Mjka), 14. Wiśniewski

żółte kartki: Kuczyński