Trzy medale w Mistrzostwach Polski w Skierniewicach !!!

W Skierniewicach w dniach 10-12.09.2021 r. odbyły się Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym. W Mistrzostwach pod kierownictwem trenera Mirosława Kowalczyka wystartowało czterech zawodników LUKS „Zamek-Expom” Kurzętnik. W kat. wag. 74 kg do lat 16-tu brązowy medal wywalczył Nikodem Kowalczyk, który przysiadł z ciężarem 117,5 kg, wycisnął na ławeczce 75 kg i w martwym ciągu podniósł 162,5 kg, co dało mu w trójboju 355 kg. Nikodem tym bardzo dobrym startem ustanowił nowe rekordy życiowe w wyciskaniu, martwym ciągu i całym trójboju. W kat. wag. 63 kg do lat 18-tu także bardzo dobry start zaliczyła Martyna Stępień, która stanęła na trzecim miejscu podium z wynikiem 252,5 kg (97,5+40+115). W kat. wag. 66 kg do lat 18-tu równie udany start i piąte miejsce wywalczył Paweł Kowalczyk z wynikiem 295 kg (110+60+125), ustanawiając we wszystkich bojach nowe rekordy życiowe. W kat. wag. 66 kg seniorów bardzo udany powrót zaliczył utytułowany Karol Murawski, który także wywalczył brązowy medal i w trójboju osiągnął 492,5 kg (172,5+117,5+202,5).