Puchar Polski Juniorów i Seniorów oraz Masters Cup Kadetów 2015. Otwock

Otwock był areną zmagań kickboxerskich w formule KICK light gdzie swych sił próbowali doświadczeni zawodnicy w Pucharze Polski jak także tacy którzy są na początku swojej przygody ze sportami walki i nie muszą mierzyć się z doświadczonymi i zaprawionymi w bojach kickboxerami mieli swój turniej Masters Cup.

Do Otwocka zabrałem czterech zawodników dwóch seniorów Piotra Kołakowskiego 79 kg i Damiana Chilińskiego 84 kg oraz dwóch kadetów starszych Pawła Szredera– 63 kg i Pawła Kendziorskiego + 69 kg.

Był to dobrze zorganizowany turniej , walki odbywały się na dwóch matach na których rywalizowało około 170 zawodników z kilkudziesięciu klubów z różnych części kraju . Oprócz kolejnych doświadczeń do Kurzętnika wracamy z trzema zdobyczami medalowymi tym razem z 3 brązowymi krążkami które zawsze cieszą i motywują do cięższej pracy na treningach, na które zapraszamy do Kurzętnika ( info pod telefonem 502 415 621 ) wszystkich chętnych chcących swój nadmiar energii spożytkować na treningach a z czasem może podczas zawodów.

Wywalczone medale są dziełem Damiana i dwóch Pawłów, Piotr tym razem uplasował się między 5-8 miejscem jednak w jego przypadku start w tej formule był można powiedzieć debiutem Piotr dużo lepiej czuje się w full contact z kopnięciami od pasa w górę już wkrótce ruszamy na MP młodzieżowców do Kalisza gdzie będzie szansa dla Piotrka na rehabilitację.