Przegrany mecz wyjazdowy Zamku Kurzętnik

Trzecia wiosenna kolejka seniorów przyniosła porażkę w rundzie rewanżowej . Drużyna seniorów pojechała na trudny teren do Brzozia Lubawskiego , gdzie swoje mecze rozgrywają zawodnicy KS Mroczno. Trudny teren ze względu na specyfikę nawierzchni boiska do której Zamek nie był w  stanie się przyzwyczaić. Sport ma to w  sobie , że niesie ze  sobą także trudniejsze  chwilę .
Początek spotkania należał do Zamku Kurzętnik. Jednak konstruowane  akcje nie przynosiły zagrożenia pod bramką gospodarzy. Po jednej z akcji po dośrodkowaniu Patryka Szwechowicza piłkę w  polu karnym dotyka  zawodnik z Mroczna , ale Gwizdek sędziego Szula milczy. Kilka minut później w  odwrotnej sytuacji niestety już nie . Do piłki na 11 m podchodzi Jacek Elgert i pewnym strzałem pokonuje Mariusza Wiśniewskiego. Stały fragment  gry przynosi wyrównanie. Bramkę strzela Tomasz Krezymon.Gola do szatni strzela Mariusz Kamiński ustalając wynika pierwszej połowy .

Po przerwie Zamek podejmuję próbę odrobienia strat angażując do akcji ofensywnych większą ilość zawodników. Niestety tym sposobem naraża się na skuteczne kontrataki gospodarzy. Dwie bramki strzelone  z  gry i dwa  rzuty karne, które sędzia widział przynoszą zwycięstwo piłkarzom KS Mroczno.

Skład Zamku: Wiśniewski, Krezymon(60 min. Furmanek), Jaworski, Jobs, Pukalski( 68 min. Galiński) , Brzuszczak, Szpakowski, Czarnecki(46 min. Wichrowski), Derkowski, Szwechowicz, Słupski

Bramkę na 1-1 zdobył Tomasz Krezymon