Mistrzostwa Świata w Kickboxingu 2015. Belgrad – Serbia

Bardzo miło nam poinformować że zawodnik Zamku Expom KurzętnikWojciech Wiśniewski podczas Mistrzostw Świata w Belgradzie w Serbii gdzie przebywał z reprezentacją kraju w pięknym stylu wywalczył v-c mistrzostwo świata w kickboxingu w formule KICK light kategoria wagowa – 79 kg. Jest to największy sukces w historii naszego klubu jeżeli chodzi o występy seniorskie, wcześniej najlepszy wynik był udziałem Michała Szulwica brązowy medal w formule light contact w Turcji o tyle był cenny bo Michał jako jedyny z Polaków zdobył medal na tym turnieju. Wracając do Wojtka w drodze do finału w pokonanym boju zostawił czterech zawodników po kolei z Austrii ,Rumunii , Włoch i Słowenii dopiero w walce o złoto przegrał z Bułgarem który tego dnia był lepiej dysponowany od Wojtka co w żaden sposób nie umniejsza sukcesu jaki osiągnął nasz zawodnik. Ponadto w klasyfikacji medalowej Polacy zdobywając łącznie 22 medale , 8 złotych , 4 srebrne i 10 brązowych zajęli bardzo wysokie 3 miejsce za Rosją światową potęgą w kickboxingu i Serbią gospodarzami MŚ.

Ze sportowym pozdrowieniem dla wszystkich którzy trzymali kciuki za Wojtka.