Mistrzostwa Polski Kadetów Starszych i Młodszych Kick Light 25-27.09.2020 w Mysiadle

Witam

Bardzo pracowicie spędzili swój ostatni weekend 25-27.09.2020 zawodnicy Sekcji Kickboxingu Zamku Expom Kurzętnik którzy równolegle rywalizowali na dwóch turniejach rangi Mistrzostw Polski w Krynicy Zdrój i Mysiadle .

W odległej Krynicy Zdrój podczas Mistrzostw Polski Służb Mundurowych senior Piotr Kołakowski zanotował bardzo dobry start gdzie wywalczył 2 złote krążki w formułach Kick Light ( mata ) i K-1 ( ring ) jest to bardzo dobry prognostyk przed zbliżającymi się zawodami w najbliższy weekend 02-04.10.2020 w Drezenku koło Gorzowa Wielkopolskiego w formule full contact , gdzie wspólnie z klubowymi kolegami Damianem Chilińskim i Krystianem Rzepką będą rywalizować o jak najwyższe lokaty .

Za to w Mysiadle swój turniej rozgrywali kadeci starsi i młodsi w formule kick light ( mata ) nasz 9 osobowy skład wywalczył 6 medali i był to kolejny rewelacyjny start naszych młodych kickboxerów a przy odrobinie szczęścia dorobek medalowy mógł być jeszcze bardziej okazały , ale taki jest sport i również porażki trzeba przyjąć z pokorą . Tak czy inaczej moi zawodnicy wskoczyli na bardzo wysoki poziom i rywale muszą się z nami liczyć , ale oczywiście nikogo nie lekceważymy i trenujemy dalej , bo już za dwa tygodnie 09-11.10.2020 w Węgrowie nasza dwójka kadetów młodszych Maciek Szwechowicz i Amelka Rzepecka będę toczyć swoje pojedynki w formule light contact i będzie to ostatni turniej mistrzowski dla kadetów w tym sezonie . Oczywiście jeżeli pandemia nie pokrzyżuje nam planów to mamy jeszcze kilka turniejów w grafików ale póki co skupiamy się na najbliższych startach .

Wracając do turnieju w Mysiadle i wyników uzyskanych przez naszych zawodników , trzeba wspomnieć że Mieszko Siemiątkowski za swoją genialną postawę podczas mistrzostw został wybranym najlepszym kadetem starszym , za co należą mu się ogromne brawa i uznanie .

Złote medale

Mieszko Siemiątkowski – kadet starszy

Kacper Olęcki                  – kadet starszy

Srebrne medale

Olaf Siemiątkowki       – kadet starszy

Maciek Szwechowicz  – kadet młodszy

Brązowe medale

Kamil Mączkowski  – kadet starszy

Amelka Rzepecka   – kadetka młodsza

Po za strefą medalową znaleźli się Czarek Kowalkowski , Dawid Mączkowski i Łukasz Gumiński ale również im należą się słowa uznania za godną postawę podczas mistrzostw Polski .

Ze sportowym pozdrowieniem