03-05.06.2022 Bałtów Mistrzostwa Polski Kadetów w Kickboxingu

Witam

W 03-05.06.2022 w Bałtowie odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu dzieci i kadetów w formule Pointfighting i Light Contact w których udział wzięło 568 zawodników z 61 klubów .

Szóstka zawodników LUKS Zamek Expom Kurzętnik rywalizowała w formule LC kadet starszy , wywalczyliśmy 2 medale , jeden srebrny krążek Amelki Rzepeckiej i brązowy medal

Marka Rosińskiego naszego najmłodszego kickboxera , który jak dla mnie zrobił największą niespodziankę podczas tych mistrzostw Polski w naszym teamie .

Pozostali zawodnicy po świetnych walkach eliminacyjnych w kolejnych pojedynkach musieli uznać wyższość swoich przeciwników , taki sport , dyspozycja chwili zadecydowała że do domu wracamy z dwoma medalami.

Jak mawia Mariusz Pudzianowski tanio skóry nie sprzedaliśmy .

Teraz powrót na salę treningową , zmniejszamy intensywność treningów ,

krótki odpoczynek na regenerację po ciężkiej pierwszej części sezonu i powrót do wykuwania formy na drugą część sezonu , bo wyzwań przed nami jeszcze sporo .

Kolejnym wydarzeniem 02-06.06.2022 w którym brał udział reprezentant LUKS Zamek Expom Kurzętnik Piotr Kołakowski był Puchar Świata w Budapeszcie , który z Kadrą Polski Seniorów na Węgrzech

rywalizował w formule Light Contact  kat . wag – 84 kg …… Piotr wraca do Polski z brązowym medalem z walk drużynowych oraz 5 miejscem indywidualnym .

Wyniki uzyskane przez kadetów starszych Zamku w Bałtowie .

Amelia Rzepecka – kat . wag – 65 kg -srebrny medal

Marek Rosiński – kat . wag – 42 kg – brązowy medal .

Czarek Kowalkowski – kat . wag – 63 kg – 5 miejsce .

Maciek Szwechowicz – kat.. wag – 57 kg – 5 miejsce .

Kacper Olęcki – kat . wag – 47 kg – 7 miejsce .

Olaf Siemiątkowski – kat . wag – 57 kg – 8 – 16 miejsce .

Ze sportowym pozdrowieniem .

Trener i Zawodnicy .