MP Kadetów Starszych i Młodszych Kick-light Mysiadło 27-29.04.2018 Mieszko Siemiątkowski Mistrzem Polski.

Jak zwykle nasi kickboxerzy zaprezentowali przyzwoity poziom i wywalczyli kilka medali z różnego kruszcu , tak więc są powody do radości .

Barw Zamku Expom Kurzętnik broniło ośmioro fìghterów , którzy wywalczyli trzy medale. Ten najważniejszy złoty, który przyniósł największą radość i satysfakcję wywalczył w pięknym stylu Mieszko Siemiątkowski kadet młodszy kick light- 42 kg. Samanta Klein kadetka starsza kick light- 46 kg zdobyła srebrny medal, a Klaudia Kendziorska kadetka starsza kick light- 50 kg brązowy.

Pozostali zawodnicy Zamku rywalizowali już ze zmiennym szczęściem i choć wygrali swoje pierwsze boje później musieli uznać wyższość przeciwników , to nie znaczy że walczyli źle , dali z siebie wszystko na co było ich stać w danej chwili .Po prostu jak to w sporcie bywa rywale tego dnia byli lepiej dysponowani .

Wyniki pozostałych

Czarek Kowalkowski – 7 miejsce kick light

Olaf Siemiątkowski- 10 miejsce kick light

Kamil Mączkowski – 6 miejsce kick light

Dawid Mączkowski -9 miejsce kick light

Adam Szeliga – 9 miejsce kick light

Teraz już przed nami najważniejsze zawody Mistrzostwa Polski seniorów, juniorów, kadetów starszych i młodszych oraz Masters w formule light contact, których jesteśmy organizatorami i odbędą się na naszej ziemi. Będziemy chcieli się pokazać z jak najlepszej strony i zdobyć jak najwięcej medali .

Czytaj więcej

Odwiedziny Przedszkolaków z Bielic

Nasze obiekty sportowe w Kurzętniku z opiekunami odwiedziły dzieci z przedszkola TALENCIK  w Bielicach było to bardzo miłe spotkanie, dzieci były zachwycone naszą bazą treningową  , a na koniec zrobiliśmy wspólny trening , dodam tylko ze od kilku miesięcy prowadzimy zajecia własnie w tym przedszkolu .

Czytaj więcej

Gala DSF Challengee Kickboxing na Torwarze

13.04.2018 zawodnicy Zamku Expom Kurzętnik i ich rodzice wzięli udział w spektakularnym wydarzeniu Dsf Kickboxing Challengee  jakie miało miejsce w Warszawie na Torwarze , oprócz świetnych walk rankingowych i w obronie pasów mistrzowskich odbył się mecz międzypaństwowy Polska  – Rosja i to nasi kickboxerzy wyszli zwycięsko z tej potyczki 3 d0 2 choć pierwsze dwie walki przegraliśmy to już później warunki dyktowali Polacy .Było to ogromne przeżycie dla naszych zawodników którzy z bliska i na żywo mogli podziwiać i oklaskiwać umiejętności naszych kickboxerów .

Czytaj więcej

Piaseczno Open 14.04.2018

Fantastyczny start najmłodszych kickboxerów Zamku Expom Kurzętnik na turnieju w Piasecznie.
Klub reprezentowało ośmiu młodych fighterów, którzy łącznie zdobyli po pięknych walkach siedem medali – 3 złote, 2 srebrne i 2 brązowe krążki w formule light contact.
– Wszyscy zawodnicy wykonali kawał dobrej roboty, ale najważniejsze, że każdy z tych młodych wojowników pokazał na macie jaki zrobił ogromny postęp w ostatnim czasie i że można rywalizować jak równy z równym z najlepszymi zawodnikami z Polski. Nie chcę tu wyróżniać nikogo z osobna bo wszyscy zasłużyli na ogromne brawa i uznanie – relacjonuje Leszek Jobs trener kurzętnickich kickboxerów.
Do zawodów w Piasecznie zgłoszono piętnaście klubów, w sumie w formułach light contact i pointfighting walczyło 192 zawodników.
Wyniki uzyskane przez naszych zawodników:
Samanta Klein – 2 x złoto kat wag – 46 / 50 kg
Mieszko Siemiątkowski – złoto – 42 kg
Dawid Mączkowski – srebro – 37 kg
Klaudia Kendziorska – srebro – 55 kg
Kamil Mączkowski – brąz – 37 kg
Adam Szeliga – brąz – 57 kg
Czarek Kowalkowski – 37 kg – 5 miejsce
Olaf Siemiątkowski   – 37 kg – 9 miejsce
Samanta Klein została wybrana najlepszą zawodniczką wśród kadetek starszych. W ten weekend 20-22 kwietnia nasi zawodnicy Wojtek Wiśniewski, Piotr Kołakowski i Damian Chiliński będą walczyć o medale na Pucharze Świata w Austriackim Innsbrucku w barwach kadry Polski w formule light contact.

Czytaj więcej

Mistrzostwa Polski Full Contact 6-8.04.2018 w KaliszuDamian Chilinski kategoria wagowa- 81 kg z mistrzostw Polski seniorów w Kaliszu wraca do domu z 8 miejscem i bagażem nowych doświadczeń , troszeczkę zabrakło cwaniactwa i doświadczenia w ringu , bo walkę można było wygrać przeciwnik z Lublina był w zasięgu naszego kickboxera , walka do samego końca byla bardzo zacięta i wyrównana . Damian po walce zebrał sporo pochwał za swoją postawę i już zapowiedział powrót do ringu za rok i wywalczenie medalu mistrzostw Polski .

Czytaj więcej

Puchar Polski Seniorów i Juniorów w Formule Light Contact Płock 2018

To był bardzo udany weekend dla wojowników Zamku Expom Kurzętnik którzy tym razem wzięli udział w Pucharze Polski PZKB seniorów i juniorów, który odbył się 23-24 marca w Płocku.

– Organizatorem był nasz kolega Piotr Maślanka z klubu Puncher Płock, który sprostał zadaniu wszystko było dopięte na ostatni guzik – mówi trener Leszek Jobs

Turniej odbył się w formule light contact, pojedynki rozgrywane były na dwóch matach z podziałem na seniorów i juniorów. Nasi kickboxerzy nie zawiedli i udowodnili, że bardzo dobrze czują się w tej formule walki zwyciężając większość swoich potyczek. To dobry prognostyk przed czerwcowymi mistrzostwami Polski, które będziemy wspólnie organizować z Muks Olimpia NML właśnie w formule light contact.

– Dodam tylko, że każdy z naszych podopiecznych stoczył po kilka naprawdę dobrych i ciężkich pojedynków jednego dnia,taki był nasz cel bo każda walka to nowe doświadczenie. W Płocku wszyscy zawodnicy spisali się na medal, wszyscy wrócili z medalami i zasługują na pochwałę za swoją postawę na macie. Oczywiście zawsze może być lepiej, są szczegóły nad którymi trzeba jeszcze popracować żeby w czerwcu już wszystko zagrało jak w szwajcarskim zegarku – relacjonuje trener „Zamku-Expom” Kurzętnik.

Barw Zamku w Płocku broniło aż 8 kickboxerów 4 seniorów i 4 juniorów. Złote krążki wśród seniorów wywalczyli Wojciech Wiśniewski kat.wag – 89 kg, Piotr Kołakowski kat.wag -84 kg i Damian Chiliński kat.wag – 79 kg. Dwa brązowe krążki dołożył Szymon Podlaszewski kat.wag – 69 kg i 74 kg.

Juniorzy także stanęli na wysokości zadania i wywalczyli dwa złote medale – Oskar Rogowski kat.wag – 69 kg i Paweł Kendziorski kat.wag – 84 kg, który dołożył jeszcze brąz w kat.wag -79 kg. Kamil Wiśniewski w kategoriach wag – 63 kg i – 69 kg wywalczył dwa srebrne medale. Krystian Rzepka kat .wag – 79 kg brązowy krążek.

Jakby tego było mało Zamek Expom Kurzętnik dzięki świetnym występom indywidualnym zwyciężył w klasyfikacji drużynowej zarówno w seniorach jak i w juniorach jest to zatem historyczny wyczyn, gdyż nigdy wcześniej nie udało nam się wygrać klasyfikacji drużynowej na turnieju rangi ogólnopolskiej, a tu od razu ustrzeliliśmy dublet, jest to dla nas wielka sprawa która daje motywację do jeszcze cięższej pracy na treningach. Jak zawsze z tego miejsca pozdrawiamy naszych kibiców którzy zawsze trzymają za nas kciuki – kończy relację trener Leszek Jobs.

Czytaj więcej