Sparing: Naprzód Jabłonowo 3-5 Zamek Expom Kurzętnik

W rozegranym wczoraj w Jabłonowie meczu sparingowym zespół Zamku wygrał z miejscowym LKS-em 5-3. Dla zespołu gospodarzy był to ostatni sprawdzian przed startującymi rozgrywkami 4 ligi zaś dla Kurzętnickiego Zamku czwarty mecz kontrolny. Do Jabłonowa nasz zespół udał się w bardzo osłabionym 11 osobowym składzie i jeden z bramkarzy musiał tego dnia pełnić rolę bocznego pomocnika. Mecz bardzo dobrze rozpoczęła ekipa z Jabłonowa stwarzając sobie kilka bardzo dobrych sytuacji i spychając Zamek do defensywy. Bramkarz Zamku w pierwszej połowie dał się pokonać tylko raz w 27 minucie. Wraz z upływem czasu do sytuacji strzeleckich zaczął dochodzić też Zamek. W 39 minucie do wyrównania doprowadził Kamil Mejka. Zaraz na początku drugiej połowy Rafał Wiśniewski wyprowadził Kurzętnik na prowadzenie. W 58 minucie na 2-2 strzelił LKS. Mecz obfitował w wiele okazji bramkowych o czym świadczy strzelenie przez oba zespoły aż trzech bramek w 6 minut. Dla Zamku trafiali Wiśniewski w 67 minucie oraz Seroka w 70. Naprzód zdobył swoją ostatnią bramkę na 17 minut przed końcem spotkania. Rafał Wiśniewski potrzymał swoją passę i w 83 minucie ustrzelił hat trick już czwarty raz w tych przedsezonowych przygotowaniach. Zamek pomimo straty 3 bramek zaprezentował się z bardzo dobrej strony z uwagi na ciężkie warunki panujące na boisku oraz to że nie miał możliwości dokonania zmian. Kolejnym sparing partnerem Kogutów będzie najprawdopodobniej zespół juniorów Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie.

Naprzód Jabłonowo 3-5 (1-1) Zamek Expom Kurzętnik