Międzynarodowy Puchar Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych 24-26.03.2023 Opatów .

Dwójka naszych kickboxerów Piotr Kołakowski i Artur Zbrzyzny reprezentowała swoje jednostki podczas Międzynarodowego Pucharu Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w 24-26.03.2023 w Opatowie. Piotr reprezentował 8 Szczycieński Batalion Radiotechniczny w Malborku a Artur Służbę Więzienną w Iławie . Był to bardzo udany weekend w wykonaniu naszych zawodników Piotr Kołakowski kat . wag – 84 kg wywalczył 3 medale – 2 złote w pointfightingu i kick light oraz brązowy krążek w Iron Combat Games jest to połączenie walki w stójce i w parterze . Artur Zbrzyzny wywalczył srebrny medal w Iron Combat Games w kategorii wagowej – 94 kg . Dodam że dla Artura był to debiut na zawodach pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu PZKB . Ponadto Piotr został nagrodzony pucharem za najlepszego zawodnika turnieju w Opatowie .