Iskra Narzym 1-4 Zamek Expom Kurzętnik

Ten weekend był wyjątkowo udany dla drużyn Zamku Expom Kurzętnik. W piątek Juniorzy Młodsi pokonali swoich rówieśników z Radomniaka Radomno 4-3 i jest to ich pierwsza zdobycz punktowa w obecnym sezonie. Bramki strzelali: 23’ K. Makowski, 42’ W. Kamiński, 54’ R. Kalisz, 71’ K. Makowski (k).

W niedzielę Zamek Expom Kurzętnik udał się do Narzymia na mecz z Iskrą. Po dobrym meczu z KS Mroczno „Koguty” miały nadzieję na zdobycie kolejnych 3 punktów na trudnym terenie. Od samego początku spotkania Zamek Expom przejął inicjatywę i przebywał na połowie rywala. W 7 minucie przyniosło to efekt i Rafał Wiśniewski wyprowadził gości na prowadzenie. Aktywny z prawej strony był Kamil Seroka co potwierdził bramką w 21 minucie. Wynik 2-0 nieco uśpił zespół z Kurzętnika i Iskra długim podaniem wyprowadziła swojego napastnika sam na sam z bramkarzem, który przy interwencji w polu karnym faulował. Rzut karny wykorzystał Zębalski. Zamek nie pozwolił przejąć inicjatywy gospodarzom i w 37 minucie po raz kolejny wyszedł na dwubramkowe prowadzenie za sprawą Wiśniewskiego. Po przerwie dominacja Zamku nadal była widoczna i kilka kontrataków mogło zakończyć się bramką. Rafałowi Wiśniewskiemu udało się skompletować hat-trik w 71 minucie i przypieczętować zwycięstwo Zamku. Kolejnym przeciwnikiem Zamku Expom będzie spadkowicz z V ligi Polonia Iłowo. Na mecz zapraszamy w sobotę 15 września o godzinie 16:30.

Iskra Narzym 1-4 (1-3) Zamek Expom Kurzętnik

7′ 0-1 Wiśniewski

21′ 0-2 Seroka

24′ 1-2 Zębalski

37′ 1-3 Wiśniewski

71′ 1-4 Wiśniewski

Zamek: 80. Jastrzębski, 10. Jobs, 15, Szwarc, 13. Świątkowski (75′ 17 Wichrowski), 5. Krezymon, 4. Szpakowski (75′ 20. Prelewicz), 19. Moskal (65′ 6. Buczkowski), 9. Kwiatkowski (70′ 11. Mejka), 18. Seroka (55′ 9. Słupski), 13. Jarzembowski (65′ 7. Wroblewski), 14. Wiśniewski

Żółte karti: 45′ Maloń (Iskra, za faul)

Czerwone kartki: 86′ Maloń (druga żółta, za faul)