Grunwald Gierzwałd 4-1 Zamek Expom Kurzętnik

W 2 kolejce A klasy Zamek Expom udał się na mecz z GKS-em Grunwald. O tym spotkaniu „Koguty” powinny jednak jak najszybciej zapomnieć. Po 30 gospodarze prowadzili już 3-0 a Zamek grał w 10 po dwóch żółtych kartkach dla Rafała Jobsa. W drugiej połowie Zamek zaczął grać lepiej jednak zdołał zdobyć tylko gola honorowego, którego autorem był Mateusz Jarzembowski. W 82 minucie czerwoną kartkę otrzymał Patryk Kozłowski. Na sam koniec Grunwald zdobył bramkę na 4-1 i potwierdził lepszą dyspozycję tego dnia.

Grunwald Gierzwałd 4-1 (3-0) Zamek Expom Kurzętnik

1-0 7′ Budzich

2-0 17′ Fafiński

3-0 23′ Budzich

3-1 75′ Jarzembowski

4-1 91′ Krzysztofiak

Zamek: 80. Jastrzębski, 10. Jobs, 6. Wicha, 15. Świątkowski (46′ 11. Mejka), 8. Krezymon (73’ 17. Wichrowski), 4. Szpakowski, 18. Buczkowski (73’ 19. Moskal) ,14. Szwarc (80′ 5. Suchocki), 7. Wroblewski (46′ 13. Jarzembowski), 18. Seroka (62′ 3. Kozłowski), 20. Prelewicz (56′ 9. Słupski)