6 pkt. w trzech spotkaniach

Zamek Kurzętnik ma za sobą kolejne  trzy spotkania w  IV grupie A-klasy. Jedno z  nich niestety zakończyło się porażką z  ekipą drużyną Gminy Kozłowo . Zwiodła skuteczność całego zespołu, a gospodarze w  drugiej połowie wykorzystali stworzone przez siebie bramkowe sytuacje.
Kolejny mecz seniorzy rozegrali na  własnym boisku z piłkarzami z  Biskupca. Derbowy pojedynek zakończył się zwycięstwem Zamku 2-0 po dwóch bramkach Rafała Wiśniewskiego.
W ostatni weekend zespół udał się do Ulnowa. Trudny teren na  którym ekipa  Orła  w  tym sezonie nie oddawała pkt. gościom . Od pierwszej do ostatniej minuty na  placu gry jedna  i druga  ekipa  z pełnym zaangażowaniem walczyła o zwycięstwo. Ponownie po dwóch golach Rafała Wiśniewskiego Zamek wygrywa 2-0 .

Do końca  sezonu pozostały 4  kolejki. Obecnie zajmujemy 3  miejsce w  tabeli .
Wierzymy, że wszystko się może  zdarzyć .