Puchar Polski w Kickboxingu Węgrów 2017

11.11.2017 w Węgrowie odbył się Puchar Polski kadetów i juniorów w kickboxingu w formule light Contact. Na turnieju zameldowało się ponad 170 młodych kickboxerów z 33 polskich klubów , w tym 9 osobowa reprezentacja Zamku Expom Kurzętnik pod kierownictwem Damiana Chilińskiego  która pokazała się z dobrej strony zdobywając kilka medalowych miejsc oraz kolejne cenne doświadczenie które jest bardzo ważne w dalszym rozwoju tych młodych sportowców. W swoich kategoriach wiekowych zwyciężyli Krystian Rzepka junior i Klaudia Kendziorska kadetka młodsza  , srebro wywalczyła Samanta Klein kadetka młodsza w tej samej kategorii wiekowej brązowym krążkiem może pochwalić się Kamil Mączkowski ,  brązowy medal wywalczył też Oskar Rogowski w rywalizacji juniorskiej . Bez zdobyczy medalowej do domu wrócili Monika Jankowska – 5 miejsce  , Mieszko Siemiątkowski – 6 miejsce  , Czarek Kowalkowski – 5 miejsce i Dawid Mączkowski – 7 miejsce

Słowa podziękowania należą się również rodziców którzy wspomogli nas w transporcie na zawody.