LZS Mszanowo 1-4 Zamek Expom Kurzętnik

Zamek Expom ostatnio grał w kratkę, zwycięstwa przeplatał porażkami. Jadąc do Mszanowa „Koguty” miały nadzieję na drugie ligowe zwycięstwo z rzędu po tym jak wygrali u siebie z Kozłowem. Od początku meczu optyczną przewagę mieli zawodnicy z Kurzętnika, jednak to gospodarze jako pierwsi oddali groźny strzał, który zatrzymał się na poprzeczce bramki Zamku. W 26 minucie gdy przewaga Zamku rosła LZS wyprowadził akcję, którą strzałem nie do obrony zakończył Raciborski. Goście starali się odrobić straty i w 43 minucie zdobyli bramkę za sprawą Rafała Wiśniewskiego. W drugiej połowie przewaga Zamku Expom również była widoczna co potwierdzają trzy strzelone bramki. Na prowadzenie zawodnicy z Kurzętnika wyszli po strzale Kamila Mejki, który odbił się jeszcze od zawodnika gospodarzy i piłka znalazła się w siatce. Przy golu na 3-1 indywidualną akcją popisał się Bartosz Długosz mijając kilku obrońców i samemu kończąc ją strzałem. Wynik przypieczętował Kamil Mejka wygrywając pojedynek sam na sam z bramkarzem. Po tym zwycięstwie Zamek Expom Kurzętnik znajduje się na 4 miejscu w tabeli. W najbliższą sobotę zmierzy się u siebie z Wichrem Gwiździny.

LZS Mszanowo 1-4 (1-1) Zamek Kurzętnik

1-0 26′ Raciborski

1-1 43′ Wiśniewski

1-2 64′ Podlaszewski (sam.)

1-3 76′ Długosz

1-4 92′ Mejka

Zamek: 80. Jastrzębski, 15. Kwiatkowski (88′ 19. Kozłowski), 10. Jobs, 6. Wicha, 13. Długosz, 7. Wroblewski (79′ 16. Zatyka), 4. Szpakowski, 17. Jarzembowski, 20. Prelewicz (89′ 3. Suchocki), 9. Słupski (55′ 11. Mejka), 14. Wiśniewski

żółte kartki: Buczkowski, Podlaszewski, Mówiński, Pełka

sędziował: Podliński L.