Zamek Expom Kurzętnik 2-2 Wicher Gwiździny

W 19 kolejce A klasy Zamek Expom podejmował u siebie Wicher Gwiździny. Sytuacja obu drużyn w tabeli bardzo się różni. Zamek Expom walczy o wskoczenie do czołówki ligi, natomiast Wicher broni się przed spadkiem. Mecz Idealnie zaczęli goście. Nieuwagę obrońców wykorzystał Płochacki i w 2 minucie wyprowadził gości na prowadzenie. Zamek starał się odrobić straty, jednak piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki gości. Jednobramkowe prowadzenie Wichru utrzymało się do przerwy. Po przerwie powtórzyła się sytuacja z początku meczu i „Koguty” przegrywały 0-2. W 57 minucie idealnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Rafał Wiśniewski i Zamek zdobył bramkę kontaktową. Sytuacji dla gospodarzy nie brakowało jednak zawsze brakowało dokładności przy wykończeniu akcji. W 77 minucie za faul na zawodniku, który wychodził sam na sam z bramkarzem czerwoną kartkę otrzymał Rafał Jobs. Gdy niektórzy już przypisywali 3 punkty ekipie z Gwiździn sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy i etatowy wykonawca jedenastek Rafał Wiśniewski zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu. W 20 kolejce Zamek Expom udaje się do Łążyna na mecz z Avistą.

Zamek Kurzętnik 2-2 (0-1) Wicher Gwiździny

0-1 2′ Płochacki

0-2 46′ Gumowski

1-2 57′ Wiśniewski

2-2 94′ Wiśniewski

Zamek: 80. Jastrzębski, 6. Kwiatkowski (82′ 17. Wichrowski), 15. Kozłowski, 10. Jobs, 13. Długosz, 7. Wroblewski (72′ 18. Seroka), 4. Szpakowski, 19. Jarzembowski, 20. Prelewicz (52′ 11. Mejka), 9. Słupski, 14. Wiśniewski

żółte kartki: Słupski, Kozłowski, Wichrowski, Seroka – Czarnota, Płochacki, Sargalski, Urbański

czerwone kartki: Jobs (Zamek, 77 minuta za faul)