Zamek Expom Kurzętnik 4-1 Wel Lidzbark Welski

W sobotę o godzinie 16:00 Zamek Expom rozegrał swój pierwszy mecz ligowy w rundzie wiosennej. Do Kurzętnika przyjechała drużyna z Lidzbarka Welskiego zajmująca 3 miejsce w tabeli. Od samego początku spotkania Zamek częściej dochodził do sytuacji strzeleckich aż w 21 minucie w polu karnym gości dobrze zachował się Rafał Wiśniewski i ładnym strzałem pokonał bramkarza rywali. W samej końcówce pierwszej połowy Zamek mógł podwyższyć na 2-0 ale z najbliższej odległości spudłował Jarzembowski. Druga połowa zaczęła się idealnie dla „Kogutów”. Minutę po rozpoczęciu drugiej połowy po ładnej akcji Zamku na 2-0 strzelił Wroblewski. To co nie udało się Jarzembowskiemu w pierwszej połowy udało się w 85 minucie i było 3-0. Wel wykorzystał brak koncentracji Zamku i zdobyli honorową bramkę w 87 minucie. Po tej bramce goście starali się jeszcze poderwać jednak zwycięstwo gospodarzy przypieczętował Wiśniewski w doliczonym czasie gry. Ligowe debiuty w barwach Zamku zanotowali w tym spotkaniu Paweł Wicha, Kamil Seroka i Dawid Kalisz. Kolejne spotkanie Zamek Expom Kurzętnik rozegra w Gietrzwałdzie.

Zamek Kurzętnik 4-1 (1-0) Wel Lidzbark Welski

1-0 Wiśniewski 21′

2-0 Wroblewski 46′

3-0 Jarzembowski 85′

3-1 Czarnecki 87′

4-1 Wiśniewski 93′

Zamek: 14. Kamiński, 10. Jobs, 6. Wicha, 17. Wichrowsk, 15. Kwiatkowski, 4. Szpakowski, 18. Seroka, 7. Wroblewski (70′, 11. Prelewicz), 9. Słupski (78′ 5. Wolski), 22.Wiśniewski, 13. Jarzembowski (90′ 24. Kalisz)

Wel: 1. Olszewski, 15. K. Jasik (75′ 14. Marchelek), 16. Chmielewski, 8. Szymański, 19. Czarnecki, 9. Wiśniewski (55′ 13. Bąbalicki), 10. Godziszewski, 17. Gerlej (60′ 5. Kornowski), 18. C. Jasik, 7. J. Strungowski (70′ 6. Perowicz), 11. D. Strungowski