Sparing: Zamek Expom Kurzętnik 2-1 Drwęca U-19 Nowe Miasto Lubawskie

Zamek Expom Kurzętnik rozegrał swój ostatni mecz kontrolny przed startującymi rozgrywkami. Na boisku w Kurzętniku zmierzył się z zespołem juniorów Nowomiejskiej Drwęcy. Spotkanie stało na wyrównanym poziomie i każda ze stron miała swoje sytuacje na zdobycie bramki, jednak do przerwy było 0-0. Na pierwszą bramkę kibice musieli czekać aż do 78 minuty. Na prowadzenie Zamek Expom wyprowadził Rafał Wiśniewski. Gdy wydawało się że Zamek wygra to spotkanie 1-0 Drwęca wyrównała w 86 minucie. Nasz zespół szybko zareagował na straconą bramkę i już dwie minuty później po raz kolejny byliśmy na prowadzeniu, które utrzymaliśmy do końca meczu.

Zamek Expom Kurzętnik 2-1 (0-0) Drwęca U-19 Nowe Miasto Lub.

1-0 78′ Wiśniewski