Zamek Expom Kurzętnik 3-0 KS Mroczno

W pierwszym meczu na własnym boisku Zamek Expom mierzył się z KS Mroczno. Goście w pierwszych dwóch kolejkach nie zdobyli nawet bramki a „Koguty” chciały wygrać pierwsze spotkanie w tym sezonie, więc okazja do tego była idealna. Od początku spotkania było widać przewagę Zamku, lecz na bramkę kibice czekali do 33 minuty. W polu karnym dużym spokojem wykazał się Bartłomiej Kwiatkowski i było 1-0. Przed samą przerwą wynik podwyższył Rafał Wiśniewski. Po przerwie sytuacja na boisku nie uległa zmianie i to Zamek był drużyną przeważającą. W 60 minucie po dograniu z prawej strony Rafał Wiśniewski zdobył ładną bramkę piętą i wynik był ustalony. W 4 kolejce Zamek Expom zagra z Iskrą w Narzymiu.

Zamek Expom Kurzętnik 3-0 (2-0) KS Mroczno

33′ 1-0 Kwiatkowski

45′ 2-0 Wiśniewski

60′ 3-0 Wiśniewski

Zamek: 1. Kamiński, 10. Jobs, 15, Szwarc, 6. Wicha (74′ 13. Świątkowski), 5. Krezymon, 4. Szpakowski (80′ 11. Zagórski), 19. Moskal (55′ 16. Buczkowski), 9. Kwiatkowski (65′ 20. Prelewicz), 18. Seroka (65′ 17. Wichrowski), 7. Wroblewski (80′ 8. Mejka), 14. Wiśniewski

Żółte kartki: 50′ Moskal (Zamek, za faul)

Sędziował: Małkowski K.