MISTRZOSTWA POLSKI W KICKBOXINGU SENIORÓW I JUNIORÓW W FORMULE FULL CONTACT 18-20.06.2021 SZCZECINEK

Witam

2 tytuły Mistrza Polski podopiecznych Leszka Jobs wywalczone w Szczecinku .

211 kickboxerów z 54 klubów z różnych zakątków naszego kraju 18-20.06.2021 w Szczecinku stanęło w szranki w ringu rywalizując o tytuły mistrzów Polski PZKB POLSKI ZWIĄZEK KICKBOXINGU w formule full contact jest to formuła walki w której największe sukcesy odnosił Marek Punisher Piotrowski legenda polskiego i światowego kickboxingu 9 krotny Mistrz Świata Zawodowców .

Podczas mistrzostw świetnie pokazali się nasi lokalni zawodnicy LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK którzy wywalczyli 2 złote , 2 srebrne krążki .

Dodatkowo Mieszko Siemiątkowski z Kurzętnika został wyróżniony okazałym pucharem dla najlepszego juniora młodszego całego turnieju , jak również otrzymał powołanie do kadry juniorów której trenerem jest Włodzimierz Trzeciak .

Krystian Rzepka Vice Mistrz Polski z rąk trenera kadry Radka Laskowskiego otrzymał powołania do reprezentacji Polski seniorów .

Na słowa uznania zasługują również pozostali reprezentanci naszych klubów Samanta Klein która wywalczyła również złoty medal , po bardzo dobrej i konsekwentnej walce finałowej od samego początku do końca pojedynku .

Kolejny medal jest udziałem seniora Zamku Piotrka Kołakowskiego który zdobył srebrny medal .

Mniej szczęścia miał nasz zawodnik Damian Chiliński którzy wylosował bardzo trudnego i wymagającego rywala z Kalisza i odpadł z turnieju w walce eliminacyjnej .

Podsumowując występ jestem bardzo zadowolony i dumny z występu moich zawodników na Mistrzostwach Polski w Szczecinku , jak zawsze nasi kickboxerzy zostawili w ringu kawał serducha i pokazali charakter godny zawodników trenujących sporty walki .

Przed nami już ostatni bardzo ważny start przed wakacyjną przerwą 25-27.06.2021 w Zawierciu zamieniamy ring na matę i będziemy rywalizować o medale Mistrzostw Polski Seniorów Point-Fighting oraz Light Contact .