Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych w Kickboxingu Light Contact 09-11.10.2020 w Węgrowie

Witam

Kolejny rewelacyjny start zanotowali najmłodsi kickboxerzy Zamku Expom Kurzętnik 09-11.10.2020 w Węgrowie , właśnie tam odbyły się Mistrzostwa Polski kadetów młodszych w formule light contact ( grupa wiekowa 10-13 lat ) był to już ostatni turniej mistrzowski dla kadetów .

Do Węgrowa udałem się z dwójką zawodników z Amelką Rzepecką kat. wag + 65 kg i Maćkiem Szwechowiczem kat . wag – 47 kg dzieciaki zawalczyły wyśmienicie czego efektem są wywalczone dwa tytuły Mistrzów Polski . Dla Maćka jest to pierwszy tytuł najlepszego zawodnika w kraju , wcześniej dwa razy stawał na drugim stopniu podium , tym bardziej radość młodego zawodnika była ogromna . Amelka już wcześniej zaznała tego zaszczytu tylko że w formule kick light , gdzie dozwolone są także kopnięcia w udo , ale w tej formule po raz pierwszy wywalczyła mistrzostwo Polski . Zatem plan został wykonany w 100 % co mnie jako trenera bardzo cieszy , wręcz jestem dumny z moich wszystkich zawodników .

Z tego miejsca chciałbym również zaprosić do oglądania na żywo TV Warmia – Sport na kanale You Tube i Facebooku na stronach klubowych Muks Olimpia Nowe Miasto Lubawskie i Zamku Expom Kurzętnik zmagań kickboxerów podczas Mistrzostw Polski Seniorów , Juniorów i Masters których jesteśmy wspólnie organizatorami .

Turniej odbędzie się na Hali Mosiru w Nowym Mieście 16-18.10.2020 ale ze względu na zaostrzenia sanitarne na Covid 19  mistrzostwa odbędą się bez udziału publiczności , dlatego już dziś zachęcamy do oglądania mistrzostw Polski online .

Ze sportowym pozdrowieniem

Zawodnicy i Trener Zamku Expom Kurzętnik .