Martyna i Tomek Mistrzami Polski !!!

W dniu 18.12.2021 w Puławach odbyły się Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym. Pod opieką trenera Mirosława Kowalczyka wystartowali zawodnicy LUKS Zamek-Expom Kurzętnik Martyna Stępień i Tomasz Luliński, którzy z rekordami życiowymi stanęli na najwyższym miejscu podium. Martyna została Mistrzynią Polski Juniorek do lat 18-tu w kat. wag. do 63 kg. Zawodniczka ustanowiła nowy rekord życiowy w trójboju 267,5 kg, na co złożyło się 107,5 kg w przysiadzie (nowy rekord życiowy), 40 kg w wyciskaniu sztangi leżąc i 120 kg w martwym ciągu. Tomasz Luliński na zakończenie przygody w juniorach został Mistrzem Polski Młodzieżowców i ustanowił trzy nowe rekordy życiowe w trójboju 680 kg, w przysiadzie 245 kg i wyciskaniu 180 kg, w martwym ciąg zaliczył 255 kg. Wielkie brawa dla Mistrzów Polski. Zawodnikom i trenerowi na rozgrzewce pomagał doświadczony zawodnik Karol Murawski, który w tym roku także wywalczył medal Mistrzostw Polski Seniorów.