Skip to main content

Konsultacje Szkoleniowe Kadry Polski Seniorów i Kadry Wojewódzkiej Kadetów w Kurzętniku

Fot. nadesłane

W weekend (26/28 października) w Kurzętniku i Nowym Mieście Lubawskim odbyły się konsultacje szkoleniowe reprezentacji Polski seniorów w kickboxingu w formule light contact, w których brała również udział kadra województwa warmińsko –mazurskiego kadetów starszych. Konsultacje były otwarte również dla zawodników spoza kadry jak i dla lokalnych kickboxerów.

Ci mieli okazje potrenować z aktualnie najlepszymi zawodnikami w tej formule walki przygotowującymi się do największego wydarzenia tego sezonu Mistrzostw Europy w kickboxingu światowej federacji kickboxingu WAKO które odbędą się 17-25 listopada w słoweńskim Mariborze . Łącznie w konsultacjach wzięło udział około 50 kickboxerów z różnych stron Polski . Jesteśmy bardzo zadowoleni z takiego odzewu zawodników spoza kadry, którzy w znaczący sposób pomogli nam w przygotowaniu potencjalnych reprezentantów , gdyż konsultacje były nastawione właśnie na dużą liczbę rund sparingowych. A każdy zaliczył ich minimum 35 z wymagającymi przeciwnikami.

Jako trenerzy kadry seniorów i WOJEWÓDZKIEJ jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu konsultacji gdyż wszystkie cele które sobie założyliśmy zostały zrealizowane w 100 % a dodatkowym plusem było to że nasi klubowicze mieli możliwość podejrzenia i konfrontacji z najlepszymi specjalistami w tej formule walki – napisali do nas trenerzy Leszek Jobs , Sebastian Prokop i Henryk Piwowar , pozdrawiając jednocześnie wszystkich sympatyków kickboxinu.