Sparing: Zamek Expom Kurzętnik 3-1 LZS Świedziebnia

W rozegranym dziś w Iławie meczu sparingowym drużyna Zamku Expom wygrała 3-1 z A klasowym zespołem LZS Świedziebnia. Jedyną bramkę LZS zdobył w 18 minucie wykorzystując niedokładne wybicie piłki po stałym fragmencie gry przez Zamek. Kurzętniczanie w pierwszej połowie mieli sporo okazji do zdobycia bramki jednak uderzali niedokładnie lub zbyt lekko aby pokonać bramkarza Świedziebni. W 40 minucie do wyrównania doprowadził Rafał Wiśniewski. Tuż przed przerwą ten sam zawodnik wyprowadził Zamek na prowadzenie. Druga połowa nie była już tak obfita w sytuacje podbramkowe jednak w 77 minucie dobre podanie po raz kolejny wykorzystał Wiśniewski i skompletował hat trick. Pomimo sporej liczbie zawodników nieobecnych Zamek kolejny raz zaprezentował się z dobrej strony.

Zamek Kurzętnik 3-1 (2-1) LZS Świedziebnia

0-1 18′ ?

1-1 40′ Wiśniewski

2-1 45′ Wiśniewski

3-1 77′ Wiśniewski

Zamek I połowa: Zawodnik testowany, Moskal, Zgliński, Kwiatkowski, Mejka, Szpakowski, Jarzembowski, Prelewicz, Słupski, Zawodnik testowany, Wiśniewski

Zmiennicy: Wichrowski

Zamek I połowa: Zawodnik testowany, Szpakowski, Zgliński, Wichrowski, Mejka, Wroblewski, Bukowski, Prelewicz, Słupski, Zawodnik testowany, Wiśniewski

Zmiennicy: Moskal, Jarzembowski