29-31.03.2019 Włoszakowice Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów Light Contact

Marzec był bardzo pracowitym miesiącem dla zawodników Zamku , kalendarz Polskiego Związku Kickboxingu został tak ułożony że turnieje mistrzowskie light contact i kick light odbyły się w tym miesiącu , w sumie nie mamy prawa narzekać formę naszych kickboxerów , zdołaliśmy utrzymać formę na zadowalającym poziomie o czym świadczą wyniki naszych sportowców . Nie inaczej było we Włoszakowicach gdzie wywalczyliśmy 2 złote , 1 srebrny medal . W mistrzostwach rywalizowało 271 zawodników z 68 klubów . Tym razem w klasyfikacji drużynowej uplasowaliśmy się tuż po za podium , ale i tak jestem zadowolony po tym co pokazali nasi zawodnicy , wiem że plan został wykonany prawie w 100 %

wyniki uzyskane przez kurzętnickich kickboxerów

Senior

Piotr Kołakowski – 2 miejsce – 79 kg , bardzo kontrowersyjny wynik walki finałowej , dla nas to Piotr jest zwycięzcą

Juniorzy

Krystian Rzepka      – 1 miejsce – 79 kg + najlepszy zawodnik mistrzostw Polski wśród juniorów